o nas

Gracjana Chrostowska

W 2007 roku ukończyłam kurs instruktora rekreacji ruchowej o specjalności fitness. I od tego czasu nieprzerywanie prowadzę zajęcia w szkołach jogi oraz klubach fitness. 

W 2010 roku rozpoczęłam praktykować jogę oraz pilates. Ukończyłam kurs nauczycielski Ashtanga Vinyasa Yogi u Basi Lipskiej Larsen,indywidualne szkolenie z rytuałów tybetańskich w centrum „Flower House” w Gwatemali oraz techniki jogi w Meksyku. Uczestniczyłam w kursie Moon Course” w Centrum Jogi i Medytacji w San Marcos La Laguna w Gwatemali.

Brałam również udział w szkoleniach z zakresu treningu dna miednicy, stretchingu, zdrowego kręgosłupa,fitnessu powięzi, treningu z wykorzystaniem piłek ovoball,body ball, soft ball. Ukończyłam także wiele szkoleń z techniki pilates, m.in. pilates zakres podstawowy i średniozaawansowany, pilates dla kobiet w ciąży oraz po ciąży.


Kinga Czekajło

Jestem nauczycielem jogi a także pilatesu, instruktorem fitness, dietetykiem, pedagogiem i miłośniczką zdrowego stylu życia.

W 2009 roku ukończyłam kurs instruktora fitness i od tego czasu stale pogłębiałam swoją wiedzę na szkoleniach i prowadziłam zajęcia w klubach fitness, aż do 2011 roku, kiedy to zakochałam się w jodze. W 2013 roku ukończyłam kurs nauczycielski w Yoga Vedanta Forest Academy, gdzie przez miesiąc intensywnej nauki nauczyłam się zarówno pracy z ciałem, jak i różnych metod medytacji. Wówczas zaczęłam uczyć jogi dorosłych, a później również dzieci. Od tego czasu ukończyłam wiele kursów z zakresu jogi, a także pilatesu, stretchingu, zdrowego kręgosłupa, treningu dna miednicy i innych prozdrowotnych form ruchu. Uczestniczyłam również w kursie z różnych metod relaksacji.

W 2013 roku ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika w Uniwersytecie Gdańskim a w 2017 roku studia magisterskie z Dietetyki w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie broniłam pracy magisterskiej na temat żywienia niemowląt i małych dzieci.